OGRODZENIA

Oferujemy starannie zaprojektowane i wykonane bramy oraz ogrodzenia. W naszej ofercie znajdą Państwo bramy wjazdowe przesuwane, rozwierane oraz przęsła ogrodzeniowe wykonane według projektu własnego lub dostarczonego. Wzornictwo oraz konstrukcję bram i przęseł ogrodzeniowych dostosowujemy do indywidualnych potrzeb i wymagań Klienta.

W zależności od specyfiki projektu powierzchnię bram i ogrodzeń cynkujemy, malujemy proszkowo na jeden z kolorów wchodzących w skład palety RAL. Na każdym etapie planowania i projektowania konstrukcji oferujemy Państwu doradztwo w zakresie doboru najlepszych rozwiązań, starannie dopasowanych do charakteru budynku oraz Państwa wymagań.

Nasze bramy projektujemy tak, by przystosować je do montażu zaawansowanych systemów automatyki. Dodatkowo, na życzenie Klienta oferujemy usługi montażu napędów i sterowań do bram przesuwanych i rozwieranych.

Do wykonania bram i przęseł ogrodzeniowych stosujemy wyłącznie materiały wysokiej jakości. W połączeniu z dokładnością wykonania i profesjonalizmem, daje to gwarancję trwałości i niezawodności produktu.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą technologią realizacji 

Naszym celem jest tworzenie indywidualnych, szytych na miarę rozwiązań,
które będą cieszyły Państwa swoją niezawodnością przez wiele lat.

ZKM - Zakład Konstrukcji Metalowych

ul. Przerwana 10
02-484 Warszawa

502 028 066

501 056 885

odwiedź nas na Facebooku

odwiedź nas w Google moja firma

Zostaw wiadomość