SCHODY OPUSZCZANE

Znajdujące się w naszej ofercie metalowe schody opuszczane wykonujemy zawsze z najwyższą starannością oraz zgodnie z wymaganiami Klienta.

Schody wykonywane są zgodnie z naszym autorskim projektem. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, dostosowując nasze produkty do potrzeb i wymagań Klienta.

Przy projektowaniu schodów uwzględniamy parametry takie jak ciężar, zasięg oraz szerokość.

Wszystkie nasze projekty charakteryzują się solidnością i trwałością. Dbamy także o estetykę wykonywanych przez nas schodów opuszczanych.

Stalowe schody opuszczane znajdują zastosowanie w obiektach przemysłowych m.in. rafineriach, bazach i terminalach paliwowych, terminalach rozładowczych oraz innych platformach.

Schody zostały zaprojektowane do obsługi cystern kolejowych i samochodowych oraz do miejsc gdzie nie można dotrzeć poprzez zastosowanie schodów stacjonarnych.

Dużą wagę przywiązujemy do wytrzymałości i odporności produktu na szkodliwe działanie warunków atmosferycznych.

Konstrukcję stalową schodów opuszczanych cynkujemy ogniowo oraz na życzenie Klienta malujemy proszkowo zgodnie z paletą kolorów RAL.

Przy projektowaniu schodów opuszczanych wykorzystujemy jedynie materiały najwyższej jakości, które gwarantują trwałość i pozwalają cieszyć się funkcjonalnym produktem przez lata.

Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej i profesjonalnej obsługi.
Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były kojarzone z solidnością, rzetelnością i fachowością.
Zapraszamy!

ZKM Daniel Matuszkiewicz

ul. Przerwana 10
02-484 Warszawa

502 028 066

odwiedź nas na Facebooku

odwiedź nas na Instagramie

odwiedź nas w Google moja firma

Zostaw wiadomość