ZADASZENIA

Oferujemy zadaszenia ze szkła lub poliwęglanu – zawsze dopasowane do budynku i miejsca, gdzie mają zostać zainstalowane.

Wzornictwo oraz konstrukcję dopasowujemy do potrzeb i wymagania Klienta, realizujemy własne projekty, a także te dostarczone nam przez Państwa. Dbając o wysoki standard naszych usług stosujemy tylko najwyższej jakości materiały, a także staranną obróbkę i montaż poszczególnych elementów konstrukcji.

Konstrukcję zadaszenia wykonujemy ze stali zwykłej lub nierdzewnej. Do krycia zadaszenia stosujemy szkło lub poliwęglan. Zadaszenia szklane mają tą cechę, że są praktyczne, ale przede wszystkim przyjemne dla oka.
W zależności od zastosowanego materiału konstrukcja zadaszenia jest ocynkowana oraz malowana proszkowo, a w przypadku konstrukcji nierdzewnych polerowana lub matowa.

Dbając o zadowolenie naszych klientów dużą wagę przywiązujemy do estetyki wszystkich naszych projektów. Chętnie służymy radą w kwestii dopasowania zadaszenia do stylistyki i charakteru budynku.

Oferujemy Państwu rozwiązania, które są nie tylko praktyczne, ale także doskonale dopełniają projekt architektoniczny obiektu. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w doskonały sposób łączymy design i ergonomię rozwiązań.

Naszym priorytetem jest zapewnienie naszym Klientom kompleksowej i profesjonalnej obsługi.
Dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty były kojarzone z solidnością, rzetelnością i fachowością.
Zapraszamy!

ZKM Daniel Matuszkiewicz

ul. Przerwana 10
02-484 Warszawa

502 028 066

odwiedź nas na Facebooku

odwiedź nas na Instagramie

odwiedź nas w Google moja firma

Zostaw wiadomość